0 beğenilme 0 beğenilmeme
24 gösterim
Genel Sorular kategorisinde (900 puan)
Gusül alirken bura ıslandımı ıslanmadı diye kafama çok takilıyor vesvese dir diyorum ama bende inanıyorum lütfen yardım edin sorulara bakın gusle alakalı soruların coğu benim. napayım ıslatayımmı diyorum ıslatıyorum ıslatmıyorum islatmadığımda korkuyorum aksi halde saçlarım orta seviyede uzun su girermi diye üzülüyorum vesveseye gitmek günahmıdır? Ne yapmam gerekiyor aklıma gelen vesvese mi değilmi nasıl anlayacağız? Lütfen yardim edin tekrar alayımmı kafamı tekrar yıkayayimmı bilemedim her sayfa farklı bişi diyor bu farkli düşüncelerden hangisi doğrudur bilemiyorum ağlayacağım ibadetlerimide korkumdan kestim

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Ibadetlerinizi bırakın diye şeytan vesvese verir bir guslu bile zorlaştırır taki sizi herşeyden akikoyana kadar. Siz şeytana uyup vesvese yapmayın gusul alırken her yerinizin islandigindan emin olun yeter. Saçlarınızı normal nasıl yikiyorsaniz gusulde de öyle iyice heryerinizi yıkayın çıkın bu kadar gerisini vesvese yapmayın ibadetlerinize devam edin inşallah.

Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

52.2k yorum

874 üye

...