0 beğenilme 0 beğenilmeme
27 gösterim
Genel Sorular kategorisinde (340 puan)
bir sitede dolasiyordum bir erkegin bir derdi varmjs soru sormustu ilk basta kuzene nikah fusuyormu felan dihe galiba bnde evet hatta namahrem sana dedim sonra dertlesmem lazim bi ozele gelirmisin yani ozele derken mesajlasma anlaminda ondn sonra kuzeniyle cinsel anlamda bazi seyler yasamis  ama gine onu istiyorum felan yazdi bnde tovbe et helallik al kapatin konuyu felan dedim akil veridm yani birkac dakka sonra bana  sapikca seyelr yazdi seni istiyorum gibisindne bnde tepkimi gosterdim sapik pislik  bnm uzerimden  faydalandin felan dedim hakkimi helal etmiyorum felan dedim bu durumda bu erkek benim uzerimden faydalanmis oldu gunahini almak istemiyorum ama  benim uzerimden kendinin cinsel istegini tatmin etmis olabilir bu durumda bana gunah yaziliyormu nolur yardim edin

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Kadınların tebliğ yapmak için de olsa erkekler ile görüşmeleri uygun değil. Ne yazık ki cahilane insanlar bu gibi durumlardan da faydalanmak istiyor. Siz de benzer birşey yaşamışsınız. Niyetiniz safi olsa da bir daha erkekler ile birebir görüşmeler yapmamaya özen gösterin.

Onun hatasının size bir günahı olmaz. Siz yumuşak davranıp buna yol açmış olsaydınız elbette vebali olurdu. Sizin haram olarak yaptığınız şey konuşmak olmuş.
(340 puan)
peki anladim tesekkur ederim bu durumda bana gunah yazilan bir durum varmi peki
Boş zamanlarınızı değerlendirin. Anket cevaplayarak para kazanın! Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

50.5k yorum

869 üye

...