0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 gösterim
Dini Sorular kategorisinde (710 puan)
bazen  bakmaktan veya düşünmekten dolayı bir sıvı geliyor beyaz şeffaf bir sıvı. bundan dolayı gusül abdesti almam gerekir mi?

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
(2.3k puan)
Bakmaktan veya görmekten mezi gelir meni gelmez meni gelirse çok aşırı zevk alırsın çok yorulursun çok kasılma olur iki kıpırdanma gibi olmaz her şehvetlenmede gusül alınmaz zirve olduysa ve çok kasıldıysan gusül al ayrıca 2 saniyede olmaz bu şeyler en az 2 dakika lazım vesvese böyle oluşuyor anlaşılır yazmak lazım yani kısacası meni kısacık sürede çıkmaz herhangi şehvetlenme anında mezi çıkar meni değildir el ile müdahele yapmadıysan yani masturbasyon yapmadıysan gusül gerekmez ? İlmihalde meni yazıyor ama herkesin menisi farklıdır bu da doktorlar söylüyor orgazm olmadan gusül alma her şehvetlenme gusül gerektirmez.

Bende senin gibiydim çok soru sordum bununla ilgili dün akşam bir hocamız bana böyle anlattı ve bende sana anlatıyorum yorum değil cevap şeklinde yazdım çünkü mantıklı geldiği için hakkını helal et.
Boş zamanlarınızı değerlendirin. Anket cevaplayarak para kazanın! Selamun Aleyküm Hoş geldiniz, Cennetbahcemiz sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Sitemiz reklam gelirleri ile ayakta tutulmaktadır. Destekleriniz için teşekkür ederiz.

4.5k soru

4k cevap

50.6k yorum

869 üye

...